Location : Home > D > DCC-USBBT-150
DCC-USBBT-150
Share on FacebookShare on Facebook
DCC-USBBT-150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DCC-USBBT-150 N/A 23 N/A N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRQR52C2-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2V 125MW 0402
CZRQR52C2-HF Comchip Technology 139660 NEW RoHS DIODE ZENER 2V 125MW 0402 FindCores Electronics Inc.
CZRQR52C2-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.125W VZ=2V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRQR52C2-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.125W VZ=2V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRQR52C2-HF IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX55C15-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 500MW DO35
BZX55C15-TAP VISHAY 240000 16+ DO-35 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZX55C15-TAP IC 36990 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZX55C15-TAP IC 36110 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BSZ215CHXTMA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V 8TDSON
IRL2505STRL Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 104A D2PAK
IRL2505STRL IR 39806 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRL2505STRL NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IPP100N06S3-04 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 100A TO-220
IPP100N06S3-04 39394 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IPP100N06S3-04 NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IPP100N06S3-04 STOCK 45220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
BA159GPE-E3/53 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 1A DO204AL
BA159GPE-E3/53 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BA159GPE-E3/53 NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAS281-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 40V 30MA SOD80
BAS281-GS08 VIS 75880 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BAS281-GS08 VISHAY 22500 14-15+ LL34 Nego IC Co.Doris@negoic.com
UD1006LS-SB5 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 10A TO220FI
UD1006LS-SB5 ON 29740 12+ TO-220-2 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3043145 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3043145 N/A 10 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3043145 Phoenix Contact 156960 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Unitronix Electronics Limited
3043145 Phoenix Contact 288950 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
94864 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
94864 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
94864 38175 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
94864 STOCK 45910 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
416F26022IKT Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À20ppm Crystal 8pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F26022IKT CTS-Frequency Controls 41785 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ 8PF SMT Alphatek Technology Limited
416F26022IKT CTS-Frequency Controls 57209 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F26022IKT CTS-Frequency Controls 97490 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1803345 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1803345 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1803345 Electronics 25891 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1803345 Phoenix Contact 288710 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284415-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1-284415-8 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284415-8 TE Connectivity AMP Connectors 157550 2016+ TERM BLOCK RCPT 18POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284415-8 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ TERM BLOCK RCPT 18POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776038-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776038-3 TE Connectivity 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776038-3 TE Connectivity AMP Connectors 287970 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395433107 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
15445 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards BOARD TERMINAL TURRET DBL 33POS