Location : Home > D > DC780R-682L
DC780R-682L
Share on FacebookShare on Facebook
DC780R-682L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DC780R-682L POWER CHOKE 6.8UH 11.4 AMP 57529 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DC780R-682L 14+ 40285 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EEC0251B2-000U-A99 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
EEC0251B2-000U-A99 Sunon Fans 8000 16+ FAN BRUSHLESS 120X120X25MM 12VDC SIMEN Electronics Co.,Ltd
EEC0251B2-000U-A99 Sunon Fans 8000 16+ FAN BRUSHLESS 120X120X25MM 12VDC Futune Electronics Co.Limitd
EEC0251B2-000U-A99 Sunon Fans 8000 16+ FAN BRUSHLESS 120X120X25MM 12VDC Global Thunder Electronics Co.,Ltd
EEC0251B2-000U-A99 Sunon Fans 8000 16+ FAN BRUSHLESS 120X120X25MM 12VDC TPC Global Service Co.Ltd.
OD8032-12HB Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
OD8032-12HB IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OD8032-12HB Orion Fans 8000 16+ FAN 80X32MM 12V 50CFM PWM Futune Electronics Co.Limitd
OD8032-12HB Orion Fans 8000 16+ FAN 80X32MM 12V 50CFM PWM TPC Global Service Co.Ltd.
OD8032-12HB NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-09A-33-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412
ATS-14B-55-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412
ATS-10H-197-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412
ATS-07A-140-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-05D-178-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T412
ATS-02C-59-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM L-TAB
ATS-17E-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
IM04EB6R8K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 6.8¦ÌH Unshielded Molded Inductor 395mA 500 mOhm Max Axial
IM04EB6R8K IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IM04EB6R8K Vishay 41885 1531+ INDUCTOR 6.8UH 10 AXIAL Alphatek Technology Limited
IM04EB6R8K Vishay 47070 1525+ INDUCTOR 6.8UH 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IM04EB6R8K Vishay 57309 2015+ INDUCTOR 6.8UH 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511-8H Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 300nH Unshielded Molded Inductor 1.675A 80 mOhm Max Axial
511-8H Electronics 27321 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511-8H Electronics 27321 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4395 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M3x0.5 Brass 0.197" (5.00mm)