Location : Home > D > DC780R-122L
DC780R-122L
Share on FacebookShare on Facebook
DC780R-122L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DC780R-122L POWER CHOKE 1.2UH 11.4 AMP 57149 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DC780R-122L 14+ 39565 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MB40201V3-000U-G99 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
MB40201V3-000U-G99 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
19.05MM-12.7MM-25-8810 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets 19.05MM X 12.7MM 1=25/PK
ATS-03B-178-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T412
ATS-10G-140-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
ATS-01A-204-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412
9068 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.625" (15.88mm) 5/8"