Location : Home > D > DBMN5H5SNA197
DBMN5H5SNA197
GEG.1S.242.LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories NOTCHED NUT FOR .1S. RCPT
2M804-004-01ZNU14-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 5C 5#12 PIN RECP THRD
CTV01RW21-35P Connectors, Interconnects Circular Connectors 79 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
2-2170705-5 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CAGE ASSY, QSFP28 1X1, SPRING, H
961464-8041504-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers HEADER 64POS STR DUAL INSUL 2ROW
M83723/71W8036-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
1-640602-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 10POS 24AWG MTA156
1581050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1581050000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1581050000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 21POS 90 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1581050000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 21POS 90 TIN ORG TPC Global Service Co.Ltd.
0382101509 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0022281100 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1623400000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1623400000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1623400000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 4POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1623400000 Weidmuller 147690 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
370-80-109-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM
370-80-109-00-001101 IC 59280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
370-80-109-00-001101 Preci-Dip 147260 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
370-80-109-00-001101 Preci-Dip 277990 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-338070-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-338070-8 Electronics 27099 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-338070-8 IC 38210 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-338070-8 IC 56630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ16718400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ16718400J0G Amphenol FCI 147040 2016+ 500 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ16718400J0G IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ16718400J0G NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED32DT Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN
ED32DT IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ED32DT NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED32DT On Shore Technology Inc. 157090 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN Unitronix Electronics Limited
10017251-192240ELF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 19 Position FFC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
DEMAME9S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 9 F CRIMP CLIN G50 ZINC