Location : Home > D > DBMME-25S-M
DBMME-25S-M
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BACC63BP18C14S8 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
DF1-13S-2.5R24(05) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET 13POS IDC 24AWG TIN
0757840321 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT IPASS VERT 68POS SMD
FGG.2B.571.ZZC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 18-22 AWG Size 1.6mm Crimp Gold
97-3108B24-9SX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#4 SKT PLUG
MS27466T9B98S-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
SSW-116-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M80-6151642 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
562110180 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562110180 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0382100604 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws (One Row Not Included)
104483-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 54 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
104483-7 Electronics 27051 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
104483-7 IC 38412 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
104483-7 STOCK 46540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1744439-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole
1-1744439-7 IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387600123 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate