Location : Home > D > DBMMC13X3PJ
DBMMC13X3PJ
CTV06RW-23-54S Connectors, Interconnects Circular Connectors 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
6368035-4 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
DDMM50PF179AK87 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Wire Wrap
3-641229-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 8POS 22AWG MTA-156
SFW18R-2STAE5LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
PTS06A-12-4S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
CFTPW-18 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CFTPW-18 Curtis Industries 147650 2016+ CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFTPW-18 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFTPW-18 NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-87456-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 44 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
3-87456-7 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-87456-7 N/A 68 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1840230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1840230000 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1840230000 Weidmuller 147270 2016+ SL-SMT5.00/13/90G 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
2029155-6 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-2041005 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
M22-2041005 22360 2011+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
M22-2041005 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1766178 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1766178 Phoenix Contact 147360 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1766178 Phoenix Contact 279090 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-826947-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-826947-0 RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
2-826947-0 TE Connectivity AMP Connectors 147730 2016+ CONN HEADER BRKWY R/A 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
2-826947-0 TE Connectivity AMP Connectors 288070 2016+ CONN HEADER BRKWY R/A 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00006C8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold, GXT?
20021321-00006C8LF Amphenol FCI 147340 2016+ CONN RCPT 6POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00006C8LF Amphenol FCI 298250 2016+ CONN RCPT 6POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00006C8LF IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395373007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5444097 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
5444097 Phoenix Contact 157110 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5444097 Phoenix Contact 297330 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DCME17X5PN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 17W5 F PCB CLIN 50OHM G
0541323397 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 33 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle