Location : Home > D > DBM25PZNMK52
DBM25PZNMK52
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0002092127 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN MALE TERM TIN 18-22AWG
D38999/24FH53AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
AIB6USHST4-32-5S0-L Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#0 SKT PLUG
DTS26F21-41BN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
SFW23R-2STE1 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 23 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
DJT10F21-16JN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
2M801-009-07M10-5SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 5C 5#16 SKT RECP OM
CA3106E22-1SB14 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
5747846-5 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
T37135-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37135-25-0 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37135-25-0 NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-172339-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.163" (4.14mm)
1-172339-9 TE Connectivity AMP Connectors 288290 2016+ CONN PLUG 6POS MINI-UMNL BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-172339-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-172339-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 6POS MINI-UMNL BLACK TPC Global Service Co.Ltd.
09-48-3046 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold