Location : Home > D > DB2431200L
DB2431200L
Share on FacebookShare on Facebook
DB2431200L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DB2431200L S/N 66540 Panasonic 16+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRFR3707ZTRLPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 56A DPAK
IRFR3707ZTRLPBF International Rectifier 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
IRFR3707ZTRLPBF IR 241660 1538+ MOSFET N-CH 30V 56A DPAK Alphatek Technology Limited
IRFR3707ZTRLPBF IR 241660 1538+ MOSFET N-CH 30V 56A DPAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRFR3707ZTRLPBF NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELFH13150J Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
ELFH13150J Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 13POS .197 VERT BK EKT Electronics Co., Ltd
ELFH13150J IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFH13150J NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V717525000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
V717525000J0G Amphenol FCI 156930 2016+ 508 TB SOC WF VERTICAL Unitronix Electronics Limited
V717525000J0G IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V717525000J0G NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELFD08220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFD08220 Amphenol PCD 157680 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
ELFD08220 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFD08220 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB508-OQ20CV Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
A-TB508-OQ20CV Assmann WSW Components 147330 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB508-OQ20CV IC 40570 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB508-OQ20CV NEW 88750 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395305202 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1952403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1952403 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1952403 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1952403 Phoenix Contact 297590 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452180 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5452180 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452180 Phoenix Contact 147090 2016+ BCP-350- 6 BK Unitronix Electronics Limited
5452180 Phoenix Contact 283000 2016+ BCP-350- 6 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1850390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
1850390000 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1850390000 Weidmuller 157490 2016+ TOP1.5GS 07/90 7.62 OG EEXE Unitronix Electronics Limited
1897746 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Press Fit
1897746 Phoenix Contact 157150 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1897746 Phoenix Contact 297870 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5442727 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
5442727 Phoenix Contact 157020 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
5442727 Phoenix Contact 298490 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1705692 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1705692 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1705692 Phoenix Contact 157420 2016+ TERM BLOCK 8A 160V 3.81MM 6POS Unitronix Electronics Limited
1705692 Phoenix Contact 287950 2016+ TERM BLOCK 8A 160V 3.81MM 6POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com