Location : Home > D > DAMM15SNA101
DAMM15SNA101
42096 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories MIL-E-QUAL CAP & CHAIN
L717SDC37PA4CH4R Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
CTVP00RW-15-5JB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 5C 5#16 SKT RECP
54122-126303500LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 30POS 0.100" T/H
89361-116LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC SOCKET 16POS 2MM GOLD
4-640432-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 10POS 20AWG MTA156
1643460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 135¡ã Through Hole
1643460000 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1643460000 Weidmuller 157720 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1643460000 Weidmuller 288850 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-80-104-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-104-00-006101 Preci-Dip 147230 2016+ CONN HDR 4POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-104-00-006101 Preci-Dip 298010 2016+ CONN HDR 4POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1029360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1029360000 Weidmuller 157720 2016+ TERM BLOCK STR 11POS 3.81MM BLK Unitronix Electronics Limited
1029360000 Weidmuller 288930 2016+ TERM BLOCK STR 11POS 3.81MM BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0382100418 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks OB BTS ET 18 ASY
1962066 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1962066 Phoenix Contact 241780 1538+ MSTBA 2 5/12-G-5 08 KMGY Alphatek Technology Limited
NPPC121LGBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
NPPC121LGBN-RC IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPC121LGBN-RC NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC121LGBN-RC Sullins Connector Solutions 147240 2016+ CONN HEADER .100 12POS Unitronix Electronics Limited
5054051570 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Gold
5054051570 Molex, LLC 147470 2016+ 1.5 WB SINGLE REC Unitronix Electronics Limited
5054051570 Molex, LLC 297930 2016+ 1.5 WB SINGLE REC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0367831207 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.126" (3.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
0901211094 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-008-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-008-30-002191 IC 56080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-008-30-002191 Preci-Dip 147080 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-008-30-002191 Preci-Dip 277690 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430705-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0387490182 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS WW 59 10 ASY A
DEMA9S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 9 F CRIMP G30 ZINC