Location : Home > D > DAMM15PDK75
DAMM15PDK75
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3100E36-9P Connectors, Interconnects Circular Connectors 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
MS3100E36-9P IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MS3100E36-9P NEW 87950 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MS3100E36-9P NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
924217-24-29-EU Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 29POS .100" GOLD
DDM24X7SNH3R5 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 24X7 F PN 50OHM
1-2007394-6 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SFP+ ASSY2X4 EMI SPG INNER LP SN
97-3107A22-10SZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#16 SKT PLUG
M24308/23-20Z Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
GTC06R-24-22S Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
DBMY9W4S IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DBMY9W4S IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DBMY9W4S NEW 78310 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
DBMY9W4S NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1621573 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Socket Contact Size 0.8mm Crimp Gold
552561-3 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories CONN CHAMP BAIL LOCK KIT
0701070059 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 25 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)
1973480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1973480000 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1973480000 Weidmuller 157110 2016+ SCD 3.81/14/90F 3.2SN GN BX Unitronix Electronics Limited
0334724001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)