Location : Home > D > DAMM-15S-D
DAMM-15S-D
HIF6H-50D-1.27R Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN HOUSING 50POS 1.27MM
HIF6H-50D-1.27R Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Power Agency Co.,Ltd
HIF6H-50D-1.27R Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts EKT Electronics Co., Ltd
HIF6H-50D-1.27R IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HIF6H-50D-1.27R NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M83723/76W2461N-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
MS3107B28-9P Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 6#16 6#12 PIN PLUG
0473632002 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN COMBO SATA RCPT 22POS R/A
DL60R8-03P6-6106-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 3 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
SFH21-PPVN-D11-ID-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN HEADER .079" 22POS
171-037-113R021 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
0395100615 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
ELFT21260 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
ELFT21260 Amphenol PCD 147330 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
ELFT21260 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFT21260 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0038007092 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
882-70-012-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
882-70-012-10-001101 IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
882-70-012-10-001101 Preci-Dip 157610 2016+ CONN HDR 12POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
882-70-012-10-001101 Preci-Dip 277450 2016+ CONN HDR 12POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66226-025LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 25 Position FFC Connector Header 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)
09643227235 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder