Location : Home > D > DAMM-15P-X
DAMM-15P-X
CA3106E36-3PB15A233F0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
BACC63BV22B19SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
54122-108-14-1300 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 14POS 0.100" T/H
SC06P-20-22P Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
09670019987 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories SPRING LOCK FOR HOODS
1724480002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole, Right Angle Tin
1724480002 Molex, LLC 147370 2016+ MINIFIT JR RA DRPEGS TIN GLOW WI Unitronix Electronics Limited
5443014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5443014 Phoenix Contact 157520 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5443014 Phoenix Contact 278570 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0930701006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
0382590071 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS FT 8 ASY R
342-90-120-00-592000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS
342-90-120-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
342-90-120-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS EKT Electronics Co., Ltd
342-90-120-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER SOLDERTAIL SIP 20POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
15210062601000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1005340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories HOOD COVER 9POS BLACK
1005340000 IC 40930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1005340000 Weidmuller 147420 2016+ HOOD COVER 9POS BLACK Unitronix Electronics Limited
1005340000 Weidmuller 288690 2016+ HOOD COVER 9POS BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1942640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole