Location : Home > D > DAMK15S-A159
DAMK15S-A159
LJT00RT-17-25PA-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 24C 22#22D 2#8(COAX) PIN
MS52000-5 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories 10-40450-16
DTS26W19-35SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
TVS07RF-13-98AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 10C 10#20 PIN J/N RECP
DL64R22-55S8-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
M24308/2-5F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
JTPQ00RT-22-55PC-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 55C 55#20 PIN RECP
97-3106A28-6PZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#4 PIN PLUG
69190-206HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69190-206HLF 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69190-206HLF Amphenol FCI 147330 2016+ BERGSTIK II SR STRAIGHT RET Unitronix Electronics Limited
ELH402100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters CONN TERM BLK CARD EDGE 40POS
ELH402100 Amphenol PCD 157370 2016+ CONN TERM BLK CARD EDGE 40POS Unitronix Electronics Limited
ELH402100 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELH402100 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
86805-019LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 26 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
86805-019LF Amphenol FCI 157850 2016+ CONN RECPT 26POS 2.54MM CRIMP Unitronix Electronics Limited
86805-019LF Amphenol FCI 287910 2016+ CONN RECPT 26POS 2.54MM CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
86805-019LF IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1741670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1741670000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1741670000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 5POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1741670000 Weidmuller 147460 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1051090:+ Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips TERM BLOCK MARKER
M20-8772746 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
M20-8772746 Harwin Inc. 147410 2016+ 27 SIL VERT SMT HDR P/P Unitronix Electronics Limited
M20-8772746 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-8772746 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3110-30-003-11-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
3110-30-003-11-00 CNC Tech 147640 2016+ CONN HEADER 0.079 30 POS Unitronix Electronics Limited
3110-30-003-11-00 CNC Tech 287290 2016+ CONN HEADER 0.079 30 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3110-30-003-11-00 IC 57930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430403-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430403-05-0 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-87-306-41-009101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
116-87-306-41-009101 Preci-Dip 157210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-87-306-41-009101 Preci-Dip 277650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELFP06210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
ELFP06210 39804 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELFP06210 Distributor 182810 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
ELFP06210 STOCK 45630 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ELFP06210 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DAMK15S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder