Location : Home > D > DAME15PNMB
DAME15PNMB
172-050-142R011 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Wire Wrap
CN4006-000 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps CONN BACKSHELL ADPT SZ 9 A M12
AFD58-24-31SW-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 31 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
DBMN5X5SNA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 5W5 F PCB STR 50O TIN
87185-401HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 1 Positions Header, Unshrouded Connector Through Hole Tin
87185-401HLF Amphenol FCI 147340 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
87185-401HLF Amphenol FCI 297350 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1976230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 135¡ã Through Hole
1976230000 Weidmuller 147280 2016+ SC 3.81/12/135G 3.2SN GN BX Unitronix Electronics Limited
MTSW-104-08-L-S-306 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
MTSW-104-08-L-S-306 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MTSW-104-08-L-S-306 Samtec Inc. 157220 2016+ CONN HEADER 4POS .100 TH Unitronix Electronics Limited
1040660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1040660000 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1040660000 Weidmuller 147810 2016+ CONN HEADER 10POS 3.81MM GRN R/A Unitronix Electronics Limited
1040660000 Weidmuller 278010 2016+ CONN HEADER 10POS 3.81MM GRN R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387701914 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
142-90-306-00-592000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .300 6POS
142-90-306-00-592000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
142-90-306-00-592000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
142-90-306-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
142-90-306-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .300 6POS EKT Electronics Co., Ltd
483-10-262-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER WIRE WRAP 2.54MM
483-10-262-00-001101 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
483-10-262-00-001101 Preci-Dip 147740 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
483-10-262-00-001101 Preci-Dip 277890 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325118-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
M22-7141442 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M22-7141442 45455 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
M22-7141442 21433 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
M22-7141442 NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DAME15PNM Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup