Location : Home > D > DAMAY15PNMBK52
DAMAY15PNMBK52
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV06DT-15-15SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
DJT16F21-16PA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
SFV7R-2STE1 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 7 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
GTC01G16-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 1C 1#4 SKT RECP LINE
BACC63BV20F25S9 Connectors, Interconnects Circular Connectors 25 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
0739270411 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN SFP CAGE 1X4 PRESS-FIT
DJT10E21-16SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
VN01 015 0046 1 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 20-22 AWG Size 1.5mm Crimp Silver
CA3106ER28-12P Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
SFV20R-1STBE1HLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
499-83-260-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-647609-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3-647609-2 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-647609-2 TE Connectivity AMP Connectors 157310 2016+ CONN HEADER 2POS VERT .100 TIN Unitronix Electronics Limited
3-647609-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-647609-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS VERT .100 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
363-10-104-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER WIRE WRAP 2.54MM
363-10-104-00-001101 Preci-Dip 147640 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
363-10-104-00-001101 Preci-Dip 277870 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395305608 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1840190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole