Location : Home > D > DAMAF15P
DAMAF15P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV06RW-11-98AD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#20 PIN PLUG
TVPS00RK-15-19HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3108A24-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 SKT PLUG
2170767-2 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CAGE, ASSY, QSFP28, 1X3, GASKET
2M803-002-06M5-3PN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 3C 3#23 PIN PLUG THRD
DL64R22-12P6-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
104892-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 80 POS .050 W/LATCH
KJB7T23W21SAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 21 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
1942210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole