Location : Home > D > DAMA15PF16
DAMA15PF16
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPT2E20-41PEW Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
TV07DT-13-32S-S35 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
TV07RF-11-19SB-S15AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
TV06RW-17-52P Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
GTC00CF-24-80S Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
CA3101F36A34SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 52 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
CIR020R-24-22S Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
JT00RT-20-41PB-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 100C 100#22D PIN RECP
MS27466T21F11HC Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
75-069614-05P Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 5C 5#16S PIN PLUG
5767121-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 38 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
5767121-1 Electronics 26030 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
KJB0T1398AN-T69 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
0714362446 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 64 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
MS27656T21B11SCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
1662256 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Screw Copper Alloy
602-05145-01 Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
174-037-111-141 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
09552667820741 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Surface Mount, Right Angle Solder
DCK37S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup