Location : Home > D > DAM7W2S0L4A191A197
DAM7W2S0L4A191A197
D38999/20FE35SE-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
MS27466T21F16SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
D38999/24FE6PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
71600-410LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET IDC 10POS DUAL 30AU
KJB0T23G35AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings KJB 100C 100#22D PIN RECP
1713868 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1713868 Phoenix Contact 146940 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1713868 Phoenix Contact 288730 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387319408 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0395072511 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
433115-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433115-06-0 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-87-107-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-87-107-41-003101 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-87-107-41-003101 RoHS 54150 11+ original new 8STAR-IC
322-87-111-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
322-87-111-41-001101 Preci-Dip 147310 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
322-87-111-41-001101 Preci-Dip 297890 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com