Location : Home > D > DAM3W3S1AFNA191A197
DAM3W3S1AFNA191A197
MS27467T17F6PC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
BACC63BV24F57PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 57 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
951440-2012009-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 40POS 2MM SMD
MS27466T19B11JC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
6STF50PAU01R30X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB FILTER 50POS IP67
M22-2540446 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
M22-2540446 Harwin Inc. 147760 2016+ 4+4 DIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M22-2540446 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-2540446 NEW 88410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1030680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030680000 Weidmuller 157850 2016+ CONN HEADER 16POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1030680000 Weidmuller 287550 2016+ CONN HEADER 16POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2029131-4 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
86837-110H Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
86837-110H Amphenol FCI 157890 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
86837-110H Amphenol FCI 277810 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0810834:0002 Phoenix Contact 157570 2016+ ZBF 6 LGS:GERADE ZAHLEN 2-20 Unitronix Electronics Limited
0800941 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips LABEL SHEET
0387890132 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CB BTS SS 11 ASY
0386912111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1724628 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories PITCH SPACER
1724628 N/A 99 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1724628 Phoenix Contact 147260 2016+ PITCH SPACER Unitronix Electronics Limited
1724628 Phoenix Contact 288730 2016+ PITCH SPACER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325132-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325132-05-0 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452054 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5452054 Phoenix Contact 157540 2016+ BCH-500HS-10 BK Unitronix Electronics Limited
5452054 Phoenix Contact 297570 2016+ BCH-500HS-10 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
747845-3 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
747845-5 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder