Location : Home > D > DAM15P1A7NA191K87
DAM15P1A7NA191K87
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L177HDB44SD1CH3F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
BACC63CC22-32S8 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
10031569-012LF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT SATA
JTG06RT-14-68S-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 8C 8#16 SKT WALL RECP
DEMA9SA156 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 9 F CRIMP G50 ZINC
173-E15-212-141 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
GTC02R-18-19S(025) Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
0513531201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
1787085 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1787085 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1787085 Phoenix Contact 157640 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1787085 Phoenix Contact 289150 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546561-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2-1546561-2 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546561-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-1546561-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK 2POS .4375 PCP EKT Electronics Co., Ltd
2-1546561-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK 2POS .4375 PCP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77311-422-10LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
77311-422-10LF Amphenol FCI 157860 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
77311-422-10LF Amphenol FCI 278490 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77311-422-10LF IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
247A11-12 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips MARKING STRIPS
247A11-12 Curtis Industries 157740 2016+ MARKING STRIPS Unitronix Electronics Limited
247A11-12 Curtis Industries 288810 2016+ MARKING STRIPS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1897856 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1897856 Phoenix Contact 147520 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1897856 Phoenix Contact 278650 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
890-80-033-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
890-80-033-10-001101 Preci-Dip 147570 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-80-033-10-001101 Preci-Dip 295750 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
414-83-206-41-134101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
414-83-206-41-134101 Preci-Dip 147510 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
414-83-206-41-134101 Preci-Dip 297290 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-351000-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors - Adapters IC Socket Adapter SSOP To DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing Through Hole