Location : Home > D > DAM15P1A5NA191K87
DAM15P1A5NA191K87
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TV06RW-13-8BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 8C 8#20 SKT PLUG
PXP6011/16P/CR Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
DDM50PF179A-A101 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Wire Wrap
C48-06R22-32S9-102 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
747872-8 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
EGG.2B.662.ZZM Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Socket Contact 28-32 AWG Size 0.9mm Crimp Gold
CIR06CFZ-10SL-4S Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
97-3107B22-9P-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#12 PIN PLUG
0022233020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3-925366-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 36 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.100" (2.54mm)
3-925366-6 Distributor 162070 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3-925366-6 IC 38981 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3-925366-6 Semiconductor 20345 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
3-925366-6 STOCK 43730 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
15220202401000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold