Location : Home > D > DAC1658D2G0NLGA8
DAC1658D2G0NLGA8
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
K8AB-VW1 100/115VAC 679856 13+ fenkey electronics co.,ltd
K8AB-VW1 100/115VAC 679856 13+ fenyang electronics co.,ltd
K8AB-VW1 100/115VAC 679856 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
K8AB-VW1 100/115VAC IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C48CD002 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Preset 85 ~ 250VAC Panel Mount
C48CD002 Cinch 36850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C48CD002 Cinch 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IHLP1212AEER1R0M11 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Shielded Molded Inductor 3.9A 33 mOhm Max Nonstandard
IHLP1212AEER1R0M11 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IHLP1212AEER1R0M11 Vishay 39396 12+ 0.142 L x 0.118 W x 0.059 H (3.60mm x 3.00mm x 1.50mm) Evergreen Electronics Co.,Ltd
IHLP1212AEER1R0M11 NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ADF41020BCPZ-RL7 AnalogDevi 357 20+PB 20-LFCSP-WQ4x4 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DS1100LU-500+ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 500ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
DS1100LU-500+ Maxim Integrated Products 505 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DS1100LU-500+ ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TE0712-02-100-2C Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontroller or Microprocessor Modules TE071x Embedded Module Artix-7 A100T 200MHz 1GB 32MB
M1AFS1500-2FG676 Microsemi SoC 8000 16+ 676-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90F367TEPMT-G-JN-YE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90360E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
MAX32621IWG+T Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4F - Microcontroller IC 32-Bit 96MHz 2MB (2M x 8) FLASH
EFM8BB31F32I-B-QSOP24 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CIP-51 8051 Automotive, AEC-Q100, Busy Bee Microcontroller IC 8-Bit 50MHz 32KB (32K x 8) FLASH 24-QSOP
EFM8BB31F32I-B-QSOP24 Silicon 5923 24-QSOP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
R5F101BDDNA#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 48KB (48K x 8) FLASH 32-HWQFN (5x5)
R5F101BDDNA#U0 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M95320-DRMF3TG/K Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 32KB SPI BUS 8UFDFPN
M95320-DRMF3TG/K ST 15308 11+/12+/00 SOP-8/SOP8/SOP futuro trade ltd.
M95320-DRMF3TG/K STMICRO 3120 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
M95320-DRMF3TG/K STMICRO 3370 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
95278-402B46LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
95278-402B46LF Amphenol FCI 157530 2016+ BERGSTIK SMT Unitronix Electronics Limited
95278-402B46LF Amphenol FCI 289150 2016+ BERGSTIK SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95278-402B46LF IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
88706-104HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
88706-104HLF Amphenol FCI 147680 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
88706-104HLF Amphenol FCI 298190 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
88706-104HLF IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-794488-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
1-794488-1 TE Connectivity AMP Connectors 157320 2016+ CONN HEADER 12POS VERT PCB TIN Unitronix Electronics Limited
1-794488-1 TE Connectivity AMP Connectors 288870 2016+ CONN HEADER 12POS VERT PCB TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794488-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 12POS VERT PCB TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
102161-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
102161-8 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ CONN HEADER RT/A 34POS .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
102161-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RT/A 34POS .100 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd