Location : Home > D > DA15PF179C
DA15PF179C
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CN0966B22G12PN-140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
TVP00RW-25-4HE Connectors, Interconnects Circular Connectors 56 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3108A24-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 SKT PLUG
CA3101E22-11PB01 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
JT07RT18-28P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 28C 26#20 2#16 PIN RECP
GTCL00R28-12P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 26C 26#16 PIN RECP
DCMMZ37SNA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
1947330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1947330000 Weidmuller 147020 2016+ BLZP 5.08/11/270LH SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1981652 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1981652 Phoenix Contact 147490 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1981652 Phoenix Contact 287970 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-640251-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 22 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
2-640251-2 Electronics 26049 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-640251-2 STOCK 46460 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-640251-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0395332415 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)