Location : Home > D > D75K50RE
D75K50RE
Share on FacebookShare on Facebook
D75K50RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D75K50RE Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
D75K50RE RohsAndNew 78950 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
D75K50RE Wirewound Resistors - Chassis Mount 75watt 50ohm 10 Tubular Ceramic 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D75K50RE RoHS Compliant 38836 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
D75K50RE 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
D75K50RE 687549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929705-11-22-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929705-11-22-EU 3M 147140 2016+ CONN HEADER 22POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929705-11-22-EU 3M 298930 2016+ CONN HEADER 22POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929705-11-22-EU IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MIC5235-2.5YM5-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5
10118615-936021LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
10118615-936021LF Amphenol FCI 156960 2016+ HEADER BERGSTIK STR Unitronix Electronics Limited
850-10-031-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
850-10-031-20-001101 Preci-Dip 157150 2016+ CONN HDR 31POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
850-10-031-20-001101 Preci-Dip 297610 2016+ CONN HDR 31POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1718134011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold