Location : Home > D > D75K100K
D75K100K
Share on FacebookShare on Facebook
D75K100K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D75K100K Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
D75K100K 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
D75K100K 2015+ 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3352H-1-501LF Potentiometers, Variable Resistors Thumbwheel Potentiometers 500 Ohm 0.5W, 1/2W Through Hole Thumbwheel Potentiometer Side Adjustment
3352H-1-501LF Electronics 27491 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3352H-1-501LF STOCK 43240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
T7YA472MB40 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 4.7k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
T7YA472MB40 39766 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
T7YA472MB40 14658 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
T7YA472MB40 IC 36310 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
T7YA472MB40 STOCK 215310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1623866-2 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20 Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment
1623866-2 TE Connectivity 5285 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
1623866-2 TE Connectivity 10650 12+ TRIMMER 20 OHM 0.75W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
1623866-2 TE Connectivity 27130 12+ TRIMMER 20 OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
1623866-2 TE Connectivity 8885 15+ TRIMMER 20 OHM 0.75W TH Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor