Location : Home > D > D75J-040.0M
D75J-040.0M
Share on FacebookShare on Facebook
D75J-040.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D75J-040.0M 687549 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
D75J-040.0M standard package with RoHS 43450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
D75J-040.0M OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD 32325 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
D75J-040.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D75J-040.0M Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT52C3V6-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123
BZT52C3V6-E3-08 IC 39030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52C3V6-E3-08 NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMBZ5231B-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 225MW SOT23-3
MMBZ5231B-HE3-18 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ5231B-HE3-18 NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387090174 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
170630-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
170630-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SPLICE PARALLEL 12-10 AWG EKT Electronics Co., Ltd
416F38412IST Crystals and Oscillators Crystals 38.4MHz ¡À10ppm Crystal Series 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F38412IST CTS-Frequency Controls 32275 1538+ CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT Alphatek Technology Limited
416F38412IST CTS-Frequency Controls 57699 2015+ CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38412IST CTS-Frequency Controls 77930 2015+ CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0397200002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
3059728 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Push In Clamp - Wire Entry Angled to Panel Gray Screw Mount - Rear Flange
3059728 Phoenix Contact 147770 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3059728 Phoenix Contact 287870 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1937760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1937760000 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1937760000 Weidmuller 157850 2016+ LPZF 5.08/18/180 3.2 BLACK Unitronix Electronics Limited
3-796683-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
3-796683-1 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-796683-1 TE Connectivity AMP Connectors 157839 2015+ TERMI-BLOK PCBMT 90 12POS:5ACT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-796683-1 TE Connectivity AMP Connectors 242420 1538+ TERMI-BLOK PCBMT 90 12POS:5ACT Alphatek Technology Limited
3-796683-1 TE Connectivity AMP Connectors 88930 2015+ TERMI-BLOK PCBMT 90 12POS:5ACT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HG12208000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
HG12208000J0G Amphenol FCI 147380 2016+ 750 TB SPRING CLAMP 45D Unitronix Electronics Limited
HG12208000J0G IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HG12208000J0G NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
521488-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 3 Position Housing Connector Female, Receptacle Natural 0.187" (4.75mm), 0.250" (6.35mm)
521488-1 789654 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
521488-1 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
521488-1 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ CONN RCPT HSG .187/.250 3POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0670-0-15-01-30-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) No Tail Solder
0670-0-15-01-30-27-10-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2112-2-01-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.062" (1.57mm) Dia