Location : Home > D > D75J-040.0M
D75J-040.0M
Share on FacebookShare on Facebook
D75J-040.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D75J-040.0M 687549 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
D75J-040.0M standard package with RoHS 43450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
D75J-040.0M OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD 32325 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
D75J-040.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D75J-040.0M Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMDZ5233B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6V 250MW SOD323
416F26012ATR Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À10ppm Crystal 6pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F26012ATR CTS-Frequency Controls 139600 17+/18+ CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F26012ATR CTS-Frequency Controls 139600 NEW RoHS CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F26012ATR CTS-Frequency Controls 31825 1538+ CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F26012ATR CTS-Frequency Controls 57249 2015+ CRYSTAL 26.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-12.352MCD-T Crystals and Oscillators Oscillators 12.352MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V Enable/Disable
TD-12.352MCD-T IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TD-12.352MCD-T TXC CORPORATION 42345 1538+ OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TD-12.352MCD-T TXC CORPORATION 57769 2015+ OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-12.352MCD-T TXC CORPORATION 89010 2015+ OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1601795-1 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FOXSDLF250F-20 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 30 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC-49S
FOXSDLF250F-20 Fox Electronics 57199 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TS041F23CDT Crystals and Oscillators Crystals 4.194304MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 120 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
TS041F23CDT CTS-Frequency Controls 62465 1538+ CRYSTAL 4.096000 MHZ Alphatek Technology Limited
TS041F23CDT IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS041F23CDT NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796980-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
796980-6 IC 57180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796980-6 N/A 29 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
796980-6 TE Connectivity AMP Connectors 147180 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
796980-6 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5430849 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
5430849 Phoenix Contact 147430 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5430849 Phoenix Contact 298690 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1869965 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole