Location : Home > D > D75A-019.2M
D75A-019.2M
Share on FacebookShare on Facebook
D75A-019.2M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D75A-019.2M OSC TCXO 19.2MHZ LVCMOS SMD 57569 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
D75A-019.2M 13+ 687549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
D75A-019.2M 5x7mm Surface Mount High Precision TCXO 10000 CONNOR-WINFIELD ORIGINAL IN STOCK World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
D75A-019.2M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-049-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1755980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1755980000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1755980000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 90 34POS AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1755980000 Weidmuller 147460 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1797890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1797890000 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1797890000 Weidmuller 147490 2016+ SL-SMT 5.00/04/180G BK 1=250PCS Unitronix Electronics Limited
5023800200 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.049" (1.25mm)