Location : Home > D > D38999/24WB2AB
D38999/24WB2AB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SS-6488S-A-NF-1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
CTVP00RW-23-55PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CTV07RW-15-18JC Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
0444781112 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM MALE 18-20AWG TIN
1-644465-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 12POS MTA-156 18AWG
AIB30-28-79SC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 16C 7#8 9#16 SKT RECP WALL
1546977-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1546977-6 IC 56060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1437416-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
4-1437416-4 IC 55940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1703839-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2POS,TAB 2.8X0.8,TAB HSG,ASSY
1-1703839-1 TE 29 2016+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1-1703839-1 TYCO 400 Icompplus Electronics
430113-07-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
801-87-003-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-003-10-143101 Preci-Dip 147870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
293655-2 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors SSL Connector 2 Position Plug, Female Sockets Board to Cable/Wire 0.146" (3.70mm) Solder
293655-2 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
293655-2 N/A 474 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
293655-2 TE Connectivity AMP Connectors 288110 2016+ CONN SSL PLUG 2POS 3.7MM SOLDER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395229013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0901362115 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
299-43-324-10-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
299-43-324-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com