Location : Home > D > D38999/24FE26BN
D38999/24FE26BN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0428786506 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P2C VERT UNSHLD
6E17C015SAJ220 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
D38999/26FG39PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 39 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
180-044-202L001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
GTCL08CF18-10S-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#12 SKT PLUG RTANG
MS3108B24-5PW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 PIN PLUG
1607656 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 14-18 AWG Size 2.0mm Crimp Gold
3-338313-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
15FE-ST-VK-N Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 15 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle
6-1437250-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Blue 0.100" (2.54mm)
6-1437250-3 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-1437250-3 TE Connectivity AMP Connectors 157460 2016+ HOUSING Unitronix Electronics Limited
151-10-312-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SOLDER TAIL 2.54MM
151-10-312-00-004101 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
151-10-312-00-004101 Preci-Dip 147810 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
151-10-312-00-004101 Preci-Dip 277370 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386007317 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
GBSX-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBSX-4 Curtis Industries 157030 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBSX-4 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBSX-4 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GBC02SABN-M30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
GBC02SABN-M30 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBC02SABN-M30 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GBC02SABN-M30 Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER 2POS .100 SINGLE SMD TPC Global Service Co.Ltd.
1864320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1864320000 Weidmuller 157730 2016+ SC-SMT 3.81/07/180G 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
116-83-424-41-004101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
116-83-424-41-004101 Preci-Dip 157040 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-83-424-41-004101 Preci-Dip 278730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com