Location : Home > D > D38999/20WD19BA
D38999/20WD19BA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XAN.M22.GLA.6GZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
KPT06F22-32S Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
MS27656T25B43SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CTV07RF-15-55PC-P15AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
TV07RF-11-19S-S2AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
MS27468T23F53SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
75-68636-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors 48 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
5-1393561-5 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories D-SUB ACCS
MS3456W18-9S Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
0541043333 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 33 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle