Location : Home > D > D38999/20FJ19SC
D38999/20FJ19SC
D38999/24WG39PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CTVS07RF-23-53JB Connectors, Interconnects Circular Connectors 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
AIBC6TA22-28SC-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 7C 7#12 SKT PLUG RTANG
97-3108A20-15PZ-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#12 PIN PLUG
DDMD36H4PJK87 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 36H4 M R/A HP TIN
97-3108B16S-4P-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#16S PIN PLUG
MS27466T11B35PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
031-71052-1010 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Panel Mount, Bulkhead; Through Hole, Right Angle Solder
1-207825-1 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Tin
52559-3292 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 32 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount