Location : Home > D > D38999/20FC35AC
D38999/20FC35AC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3116F14-12SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
DTS24F19-35PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
BACC63CU17-35PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
AIT1E28-51PS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 12C 12#12 PIN RECP
AXE538124 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 38 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
AXE538124 PANASONIC 685265 2022+ Connector Nego IC Co.Doris@negoic.com
AXE538124 PANASONIC/ 482580 2020+ connector IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
GP3102E-14S-6P Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
172381 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) N Type Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp or Solder
172381 Weidmuller 147470 2016+ TERMINAL CLAMPING YOKE 35MM Unitronix Electronics Limited
172381 Weidmuller 289150 2016+ TERMINAL CLAMPING YOKE 35MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
031-70253 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC, Mini Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp