Location : Home > D > D2TO035C10000FTE3
D2TO035C10000FTE3
Share on FacebookShare on Facebook
D2TO035C10000FTE3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D2TO035C10000FTE3 RES SMD 1K OHM 1 35W TO263 582300 Vishay Sfernice 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
D2TO035C10000FTE3 RES SMD 1K OHM 1 35W TO263 687500 Vishay Sfernice 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
D2TO035C10000FTE3 RESISTOR 1.00K OHM 35W SMD D2PAK 9000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
D2TO035C10000FTE3 Thick Film Resistors - SMD 35W 1Kohm 1 Learn More 800,000 Vishay/Sfernice 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
D2TO035C10000FTE3 Thick Film Resistors - SMD 35W 1Kohm 1 Learn More 800,000 Vishay/Sfernice 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com