Location : Home > D > D2TO020C4R990FRE3
D2TO020C4R990FRE3
Share on FacebookShare on Facebook
D2TO020C4R990FRE3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D2TO020C4R990FRE3 RES SMD 4.99 OHM 1 20W TO263 1528800 Vishay Sfernice 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
313080002 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input