Location : Home > D > D2TO020C4R700FTE3
D2TO020C4R700FTE3
Share on FacebookShare on Facebook
D2TO020C4R700FTE3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D2TO020C4R700FTE3 RES SMD 4.7 OHM 1 20W TO263 1336000 Vishay Sfernice 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
D2TO020C4R700FTE3 RES SMD 4.7 OHM 1 20W TO263 678700 Vishay Sfernice 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
D2TO020C4R700FTE3 Thick Film Resistors - SMD 20W 4.7ohm 1 800,000 Vishay/Sfernice 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com