Location : Home > D > D2TO020C2R000FRE3
D2TO020C2R000FRE3
Share on FacebookShare on Facebook
D2TO020C2R000FRE3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D2TO020C2R000FRE3 RES SMD 2 OHM 1 20W TO263 D2PAK 1439500 Vishay Sfernice 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPM55B Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 12V -5V -12V 55W