Location : Home > D > D2TO020C220R0FTE3
D2TO020C220R0FTE3
Share on FacebookShare on Facebook
D2TO020C220R0FTE3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D2TO020C220R0FTE3 RES SMD 220 OHM 1 20W TO263 584400 Vishay Sfernice 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
D2TO020C220R0FTE3 RES SMD 220 OHM 1 20W TO263 689600 Vishay Sfernice 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
D2TO020C220R0FTE3 Thick Film Resistors - SMD 220 OHM 1 20W 800,000 Vishay/Sfernice 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
D2TO020C220R0FTE3 RES SMD 220 OHM 1 20W TO263 584400 Vishay Sfernice 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
D2TO020C220R0FTE3 Thick Film Resistors - SMD 220 OHM 1 20W 800,000 Vishay/Sfernice 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VS15C5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 15W