Location : Home > D > D2TO020C20000FTE3
D2TO020C20000FTE3
Share on FacebookShare on Facebook
D2TO020C20000FTE3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D2TO020C20000FTE3 RES SMD 2K OHM 1 20W TO263 584600 Vishay Sfernice 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
D2TO020C20000FTE3 RES SMD 2K OHM 1 20W TO263 689800 Vishay Sfernice 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
D2TO020C20000FTE3 RES SMD 2K OHM 1 20W TO263 584600 Vishay Sfernice 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8754960000 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 25W