Location : Home > D > D25S80C6GX00LF
D25S80C6GX00LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DB25S564TLF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
967542-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts SENS FLA-CONTACT 2,8
MMCX-P-178B/U(40) Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) MMCX Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
CTVPS00RF-11-99JB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 7C 7#20 SKT RECP
MS27656T23B53SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TVS07RF-15-19HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
KJB7T1935BN-T69 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
SP02E-12-3P Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
1682950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1682950000 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1682950000 Weidmuller 157580 2016+ CONN TERM BLOCK 24POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1682950000 Weidmuller 288150 2016+ CONN TERM BLOCK 24POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK50A16230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50A16230J0G Amphenol FCI 157760 2016+ CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50A16230J0G IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50A16230J0G NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325305-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325305-09-0 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1608920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER 25A 8POS WTR 2.5/ZZ
1608920000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1608920000 Weidmuller 8000 2012+ JUMPER 25A 8POS WTR 2.5/ZZ EKT Electronics Co., Ltd
1608920000 Weidmuller 8000 2012+ JUMPER 25A 8POS WTR 2.5/ZZ TPC Global Service Co.Ltd.
1206560 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories DIN RAIL END PIECE NS35/7.5
0387136416 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER SR BTS 16 KIT
0395238805 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0015912280 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
433101-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws