Location : Home > D > D25K3R0E
D25K3R0E
Share on FacebookShare on Facebook
D25K3R0E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D25K3R0E Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
D25K3R0E Wirewound Resistors - Chassis Mount 25watt 3ohm 10 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D25K3R0E 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
D25K3R0E 687549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B11-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W
VE-B11-MY-B1 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B11-MY-B1 NEW 77590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-21Y-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W
VI-21Y-MY-F4 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-21Y-MY-F4 NEW 88990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J5V-MX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W
VI-J5V-MX-F2 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J5V-MX-F2 NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNT-MZ-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W