Location : Home > D > D25K10RE
D25K10RE
Share on FacebookShare on Facebook
D25K10RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D25K10RE Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
D25K10RE Wirewound Resistors - Chassis Mount 25watt 10ohm 10 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
61500120847 Uncategorized Miscellaneous CLEAN & STRIP DISC 4X1/4" S XCS
61500120847 3M 157329 2015+ CLEAN & STRIP DISC 4X1/4 S XCS Unitronix Electronics Limited
61500120847 3M 241910 1538+ CLEAN & STRIP DISC 4X1/4 S XCS AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1886330000 Uncategorized Miscellaneous BLZ 5.08/07/90F SN BK BX
1886330000 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB345-03STL1 Uncategorized Miscellaneous BARRIER BLOCK
TB345-03STL1 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB345-03STL1 NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55A0111-24-96 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
55A0111-24-96 TE 8500 12+ Coonentor HK EKENDA INDUSTRIAL CO.LTD
6-1438735-2 Uncategorized Miscellaneous 46 WAY KEY A HARNESS PLUG ASSY
1007900000 Uncategorized Miscellaneous ZP 2.5/1AN/QV
1772500000 Uncategorized Miscellaneous SKMU M50 - K GR
1772500000 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
72385-002 Uncategorized Miscellaneous 2 X 5 INSULATOR
72385-002 FCI 157809 2015+ 2 X 5 INSULATOR Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
72385-002 FCI 242390 1538+ 2 X 5 INSULATOR Alphatek Technology Limited
72385-002 FCI 87790 2015+ 2 X 5 INSULATOR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CA3106E16S-1PDZ Uncategorized Miscellaneous ER 7C 7#16S PIN PLUG
CA3106E16S-1PDZ ITT 38430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CA3106E16S-1PDZ ITT 98730 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CA3106E16S-1PDZ ITT 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1300940504 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips Support Grip Bus Drop 0.30" ~ 0.43" (7.6mm ~ 10.9mm) Single 5"