Location : Home > D > D2508-5002-AR
D2508-5002-AR
Share on FacebookShare on Facebook
D2508-5002-AR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D2508-5002-AR CONN HEADER 8POS R/A GOLD 147270 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-8633-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8633-310C Aries Electronics 157680 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8633-310C Aries Electronics 278070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36-3571-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS GLD
36-3571-11 Aries Electronics 147540 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS GLD Unitronix Electronics Limited
36-3571-11 Aries Electronics 288930 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1627540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1627540000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 19POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1627540000 Weidmuller 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1627540000 Weidmuller 298130 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com