Location : Home > D > D225K5R0
D225K5R0
Share on FacebookShare on Facebook
D225K5R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D225K5R0 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
D225K5R0 Wirewound Resistors - Chassis Mount 225watt 5ohm 10 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5580803803F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Blue Diffused 100¡ã 3.2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)