Location : Home > D > D225K50R
D225K50R
Share on FacebookShare on Facebook
D225K50R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D225K50R Wirewound Resistors - Chassis Mount 225watt 50ohm 10 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D225K50R Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
53AAD-B28-S15L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W Solder Lug
53AAD-B28-S15L IC 57760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RJ5EX200 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment
RJ5EX200 Copal 8000 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
RJ5EX200 Copal 11114 12+ TRIMMER 20 OHM 0.25W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ5EX200 NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNM-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W
VE-JNM-MW-S IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNM-MW-S NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1F-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W