Location : Home > D > D225K10RE
D225K10RE
Share on FacebookShare on Facebook
D225K10RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D225K10RE Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
D225K10RE 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
D225K10RE 687549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
D225K10RE Wirewound Resistors - Chassis Mount 225watt 10ohm 10 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5580201815F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 40¡ã 2.1V 25mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)