Location : Home > D > D225K100E
D225K100E
Share on FacebookShare on Facebook
D225K100E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D225K100E RoHS Compliant 38194 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
D225K100E 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
D225K100E Wirewound Resistors - Chassis Mount 225watt 100ohm 10 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D225K100E 687549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
D225K100E Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3548H-1AA-103B Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 5 Turn Hybritron? 1.5W Solder Lug
3548H-1AA-103B IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3386W-1-503 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3386W-1-503 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3386W-1-503 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NV-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W
VI-2NV-MU-F1 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NV-MU-F1 NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-26T-MV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W
VE-26T-MV-F4 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-26T-MV-F4 NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B71-IY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W
VI-B71-IY-F4 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B71-IY-F4 NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J6D-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W
VE-J6D-MY-F4 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J6D-MY-F4 NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BTT-CY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VE-BTT-CY-B1 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BTT-CY-B1 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWV-CV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W