Location : Home > D > D175K2R0
D175K2R0
Share on FacebookShare on Facebook
D175K2R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D175K2R0 Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
D175K2R0 Wirewound Resistors - Chassis Mount 175watt 2ohm 10 Tubular Ceramic 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WA2G056S103UA Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W Solder Lug
WA2G056S103UA Honeywell 48200 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
WA2G056S103UA IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WA2G056S103UA NEW 77370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B22-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W
VE-B22-MY-F4 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B22-MY-F4 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B0R-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W