Location : Home > D > D175K25RE
D175K25RE
Share on FacebookShare on Facebook
D175K25RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D175K25RE 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
D175K25RE 687549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
D175K25RE Wirewound Resistors - Chassis Mount 175watt 25ohm 10 Tubular Ceramic 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
D175K25RE Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6572702103F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Diffused 5V 20mA Round with Domed Top, 16.50mm Wire Leads - 6" (152.40mm)