Location : Home > D > D175K1R0
D175K1R0
Share on FacebookShare on Facebook
D175K1R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
D175K1R0 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
D175K1R0 687549 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
D175K1R0 Wirewound Resistors - Chassis Mount 175watt 1ohm 10 Tubular Ceramic 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2620T1 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Neon Panel Indicator Red 105 V ~ 125 V Round with Domed Top Wire Leads - 4.6" (116.84mm)